NOVINKY

arr3Datum - Novinka č.1Evropa tloustne. Cukr - to je bílý jed. Sladkosti způsobují cukrovku. Taková varování se ozývají...

KONTAKTY

Olga Arbuzova
Rudník 256
543 72 Rudník
tel: +420 606 725 919
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 35 Kč
skladem

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 56% Strašně moc 39% Nemnoho 3% Vůbec 2%

O NÁS
O NÁS

Naše společnost je výhradním distributorem výrobků španělského výrobce čokolád značky Torras a výrobce sušenek Gullon. Naším cílem je poskytnout zákazníkům prémiové španělské výrobky za příznivou cenu.

 

 

Chocolates Torras

Společnost byla založena v roce 1890, Torras je průkopníkem ve Španělsku. S jeho 5,000 m2 prostor a 30 zaměstnanci,a více než 20.000 návštěvníků každý rok.
"Jste si jistý, že to je bez cukru?" To je nejčastější otázka, když někdo ochutná naše čokolády.Odpověď je ... ano! Torras byl prvním výrobcem čokolády "bez cukru" ve Španělsku; Dohoda technologické spolupráci s belgickou společností Torras umožnila rozvíjet společně některé vzorce a výrobní procesy, a to takové že i dnes, pořád překvapují spotřebitele jejich vynikající chuťi.

Galletas Gullon

Společnost byla založena v roce 1892 Manuelem Gullón Tento imaginativní muž, se svým podnikatelským přístupem, pracoval s hrstkou místních obchodníků a chtěl zavést produkt, ve Španělsku, který byl neznámí v té době v španělské společnosti: sušenku, která byla vytvořená v Anglii na počátku 19. století.
Galletas Gullón podařilo udržet svou pozici a vyrostl v průběhu let, přežívající období velké chudoby, jako jsou například španělské občanské války, v nichž si udržela úroveň výroby a zaručené nepřerušované dodávky mouky, a to především díky své strategické poloze v oblasti s největší produkce pšenice v zemi.

Dnes Gullon je světovým lídrem po prodeji sušenek bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

 

OTI4NTE5M